88-112 תשעז סמסטר א

מתוך Math-Wiki
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

88-112 אלגברה לינארית 1

ברוכים הבאים לקורס!

סגל הקורס

מרצה: ד"ר אלי מצרי.

מתרגל: עמרי מרכוס (אולי קצת באיחור, אבל הנה המייל שלי: omri.mar987@gmail.com).

המבחנים

הודעות

מבחנים לדוגמה

מבחנים לדוגמה אפשר למצוא בקישור הזה, במאגר הבחינות של האוניברסיטה (קישור בעמוד הראשי) ובאתר של פרופ' צבאן. המבחנים שיותר רלוונטיים לנו הם המבחנים מסמסטרי הקיץ.

תרגילי חשיבה

אני מעלה לכאן מדי פעם שאלות חשיבה מעניינות שאני מוצא או ממציא. מקווה שתהנו מהן!

קישורים

חומרי עזר

חומרי עזר מהאתר "לא מדויק"

"לא מדויק" הוא הבלוג של גדי אלכסנדרוביץ', שבו הוא מעלה הסברים יחסית טובים למושגים מתחום המתמטיקה ומדעי המחשב. לרוב ההסברים כתובים בשפה יותר קלה ועם קצת פחות פורמליות, כך שאפשר להבין אותם יותר טוב. אקשר פה להסברים הקשורים אלינו. לפעמים הטרמינולוגיה שלו שונה מעט מהטרמינולוגיה שאנו משתמשים בה בקורס, אז רק שימו לב למינוחים.

חומרי עזר לשיעורי הבית

בחנים משנים קודמות

עוד דברים מעניינים!

הבוחן

תרגילי הבית

תרגילי הבית יהיו במערכת ה-XI.

הכניסה למערכת היא מהקישור הזה. נרשמים באמצעות חשבון Gmail, ואז ב"רישום לקורסים" בוחרים באלגברה לינארית 1 תשע"ז סמסטר א'.

התרגילים יפורסמו בערך פעם בשבוע, ומועד הגשתם יהיה כשבועיים לאחר התרגול המתאים.

לצורך ההכנה לבוחן ולמבחן, מומלץ לנסות לפתור את התרגילים ראשית על דף מבלי להסתכל על הפתרון הכתוב במערכת (לפעמים זהו פתרון מודרך, ולפעמים יש גם רמזים), ורק אם לא מצליחים להסתכל. לא נורא לא להצליח מדי פעם, אבל כדאי לנסות להבין את הרעיונות ואת הדרכים לפתרון.

בכל תרגיל שימו לב לסימונים המופיעים בתחילתו. בקורס הזה יהיו כמה סימונים (כמו איך לכתוב מטריצה) שהם הכרחיים לפתרון השאלות, ותצטרכו להשתמש בהם נכונה כדי שהמערכת תקבל את התשובה.

לאחר תאריך ההגשה ניתן יהיה להמשיך להגיש את התרגיל, אך הציון שתקבלו לא ישפיע (זה נועד לתרגול). בכל שאלה מופיעה לכם האפשרות "הגשת שאלה"; לאחר שתפתרו את השאלה (או חלק ממנה), זה נותן לכם משוב (אבל לא מגיש סופית; אפשר עדיין לתקן). מותר להגיש את התרגיל עד למועד ההגשה כמה פעמים, והציון הגבוה הוא הקובע. מועדי ההגשה יפורסמו ליד כותרת התרגיל - הקפידו לעקוב. להארכות פנו למתרגלים לפני מועד הגשת התרגיל.

על כל בעיה שיש לכם עם המערכת, אתם מוזמנים לשלוח אליי (עמרי) מייל.

שיהיה בהצלחה ☺

חשוב: אנא הכניסו את תעודת הזהות שלכם במערכת ה-XI לצורך מתן הציונים, ובדקו כי במערכת מוזנת תעודת הזהות הנכונה!

הערה: מותר להגיש בכל היום של מועד ההגשה (ז"א, עד 23:59), אבל עדיף לא לדחות לרגע האחרון כדי לא להיתקל בבעיות טכניות.

שימו לב: עליכם לזכור להגיש את התרגיל, ולא רק לפתור את השאלות שבו. כאשר סיימתם, ניתן ללחוץ בסוף על "הבא", ואז לבחור להגיש את התרגיל.