השינוי האחרון נעשה בֹ־27 ביוני 2016 ב־13:17

88-133 תשעה סמסטר ב

88-133 חשבון אינפיניטיסימלי 2

מבחן

מבנה המבחן: 6 שאלות ללא בחירה. כל שאלה שווה 18 נקודות.

אין רשימת משפטים. אין דף נוסחאות. אמרו לי לכתוב כאן שכדאי להכיר היטב נגזרות כולל נגזרות מיוחדות.


פתרון מועד א'

פתרון מועד ב'

מועד ג'

בוחן

הבוחן יערך ביום שני 8/06. הוא יהיה מגן למועד א'.

מי שעבר על השיעורי בית והבין יוכל לעבור את הבוחן. מומלץ בחום. בהצלחה לכולם!


ציונים (ללא-תיכוניסטים)

הבוחן ופתרונו

תרגול השלמה

תרגול השלמה

קישורים


תרגילי הבית

תרגילי הבית הסמסטר ייפתרו על ידי מערכת ה-XI החדשה. התרגיל הראשון לקבוצה של ד"ר שיינר יפורסם בשבוע הבא כנראה, ולקבוצות של ד"ר הורוביץ ושל ד"ר שיין פורסם כבר היום.

הכניסה למערכת היא מהקישור הזה. נרשמים באמצעות חשבון Gmail (הכניסו תעודת זהות לצורך מתן הציונים), ואז ב"רישום לקורסים" בוחרים:

  • חשבון אינפיניטסימלי 2 סמסטר ב' תשע"ה (מתמטיקאים) - לקבוצה של ד"ר שיינר.
  • חשבון אינפיניטסימלי 2 סמסטר ב' תשע"ה (תיכוניסטים) - לקבוצות של ד"ר הורוביץ ושל ד"ר שיין.

(שימו לב שאתם נרשמים לקבוצה הנכונה!!! יהיו הבדלים בתרגילים)

התרגילים יפורסמו מדי שבוע, ומועד הגשתם יהיה כשבועיים לאחר התרגול המתאים. בתחילת כל שאלה יופיע קישור לחומר עזר, שהוא סיכומים מההרצאות שסוכמו על ידי אור שחף ברובם. החומר לא חופף ב-100%, אבל המשפטים העיקריים זהים, אז לא אמורה להיות בעיה.

לצורך ההכנה לבוחן ולמבחן, מומלץ לנסות לפתור את התרגילים ראשית על דף מבלי להסתכל על הפתרון הכתוב במערכת (לפעמים זהו פתרון מודרך, ולפעמים יש גם רמזים), ורק אם לא מצליחים להסתכל. לא נורא לא להצליח מדי פעם, אבל כדאי לנסות להבין את הרעיונות ואת הדרכים לפתרון.

בכל תרגיל שימו לב לסימונים המופיעים בתחילתו. בקורס הזה יהיו כמה סימונים (כמו איך לכתוב אינטגרל) שהם הכרחיים לפתרון השאלות, ותצטרכו להשתמש בהם נכונה כדי שהמערכת תקבל את התשובה.

לאחר תאריך ההגשה ניתן יהיה להמשיך להגיש את התרגיל, אך הציון שתקבלו לא ישפיע (זה נועד לתרגול). בכל שאלה מופיעה לכם האפשרות "הגשת שאלה"; לאחר שתפתרו את השאלה (או חלק ממנה), זה נותן לכם משוב (אבל לא מגיש סופית; אפשר עדיין לתקן). מותר להגיש את התרגיל עד למועד ההגשה כמה פעמים, והציון הגבוה הוא הקובע. מועדי ההגשה יהיו שבועיים לאחר פרסום התרגיל לרוב, אלא אם יצוין אחרת. מועד ההגשה המעודכן יפורסם בכותרת התרגיל.

כתובת מייל לפניות: guybl412 "at" walla.com. פנו אליי אם יש לכם שאלה לגבי השאלות, אם מופיעה לכם שגיאה, אם יש בעיות במערכת או בתצוגה וכד'.

שיהיה בהצלחה ☺

חשוב: אנא הכניסו את תעודת הזהות שלכם במערכת ה-XI לצורך מתן הציונים!

חומר עזר

פולינום טיילור

חקירת פונקציות

סיכומים נוספים